Hľadáme nových partnerov

Na základe neustále narastajúceho záujmu zákazníkov o produkty interiérových a exteriérových farieb z kolekcie Marcromie, sme sa rozhodli expandovať a to tým, že Vám ponúkame jedinečnú príležitosť, pripojiť sa do rodiny Marcony.

 

Staňte sa naším partnerom

Naším zákazníkom chceme poskytovať stále kvalitnejšie služby a najmodernejšie riešenia, dostupné na trhu. Budujeme preto dlhodobé partnerstvá, s tými najlepšími firmami v odvetví. V prípade, že ste začínajúci podnikateľ, naše partnerstvo Vám môže nielen priniesť perspektívnu možnosť sebarealizácie, podnikania, ale aj možnosť učiť sa od tých najlepších. Sme otvorení akejkoľvek možnosti spolupráce, ktorá bude viesť k zdolávaniu nových výziev a zlepšovaniu služieb pre našich zákazníkov.

 

Čo Vám ponúkame?


Široké portfólio

Prinášame Vám široké portfólio produktov farieb určených do interiéru a exteriéru.


Kompletné poradenstvo

Na nás sa vždy môžete obrátiť, naši kvalifikovaní pracovníci, Vám ochotne pomôžu s akýmkoľvek problémom. Či už budete potrebovať pomôcť so založením predajne, alebo budete potrebovať pomoc, pri riešení problémov, ktoré sa objavia v priebehu Vášho podnikania.


Bezplatné školenia

Človek nemôže byť znalý v každej problematike. „Rodina“ San Marco na svojich partnerov nezabúda a pomáha im v celoživotnom vzdelávaní, v záujme osvojiť si nové trendy a postupy v odvetví farieb.

 

Je v našom záujme, aby ste boli úspešní!

V prípade spolupráce, budete členom veľkej rodiny San Marco a Marcony, ktorá pôsobí celosvetovo. Je našou prioritou pomôcť Vám vybudovať efektívnu spoločnosť, ktorá bude reprezentovať našu značku, produkty v meste Košice.
 

Zaujala Vás naša ponuka a chcete sa dozvedieť ďalšie informácie?